The firewall that flexes to your needs

Firewall, který se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám

Nejnovější přírůstky do rodiny bezpečnostních zařízení USG FLEX se setkávají s nadšenými ohlasy a vynikající zpětnou vazbou zákazníků i obchodních partnerů společnosti Zyxel. Thorsten Kurpjuhn, její manažer pro rozvoj evropského trhu s bezpečnostními produkty, prozradí, proč to není žádné překvapení.

 

Naše nové firewally USG FLEX se setkaly s velmi pozitivními ohlasy. Tato odezva mne samozřejmě těší, ale abych byl upřímný, nijak mne nepřekvapuje. Zákazníci a obchodní partneři vyžadují extra flexibilitu umožňující cloudovou i lokální správu zařízení a také rozšířenou nabídku, ve které si vhodný model najde každá organizace počínaje menšími firmami a konče velkými podniky.

A tuto flexibilitu poskytují firewally USG FLEX, se kterými můžete zabezpečení řídit tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. K dispozici máte také možnost všechna síťová zařízení (bezdrátové přístupové body, přepínače i bezpečnostní zařízení) spravovat pomocí platformy Nebula, což ocení zejména organizace, které chtějí monitoring a správu sítě svěřit poskytovateli řízených služeb, a pak také samotní poskytovatelé těchto služeb.

Úspěch, se kterým jsme počítali 

Rozšíření portfolia produktů USG FLEX je vynikající zprávou nejen pro zákazníky z řad koncových uživatelů, ale také pro naše obchodní partnery. Samozřejmě jsme potěšeni, že správci sítí, technici i koncoví uživatelé naše novinky přijali s takovým nadšením. Zdá se, že zákazníkům a obchodním partnerům se na řadě USG FLEX libí vše od A až do Z, přičemž nejvíce vyzdvihují snadnou instalaci, jednoduchý provoz, celkový vzhled a provedení těchto produktů.

Určitě nechci, aby to vyznělo samolibě, ale jak už jsem se zmínil, tuto pozitivní reakci jsme očekávali. Náš tým k výzkumu a vývoji řady USG FLEX přistoupil s maximálním úsilím a stejně jako u všech dalších řešení značky Zyxel věnoval mimořádnou pozornost zpětné vazbě zákazníků.

Další zlepšení na obzoru 

A v nastaveném kurzu pokračujeme dále. Nikomu z vás jistě neušlo, že svět práce se mění, přičemž stále více lidí může své pracovní povinnosti plnit z domova nebo jiného vzdáleného místa. Abychom uspokojili měnící se požadavky zákazníků, neustále vylepšujeme všechny naše produkty a řešení.

Ke konci roku například rozšíříme nabídku zařízení kompatibilních s platformou Nebula o firewally ZyWALL ATP (Advanced Threat Protection = pokročilá ochrana před hrozbami). A těšit se můžete také na další zlepšení samotné platformy Nebula, díky nimž se z ní stane ještě lepší řešení pro zákazníky a poskytovatele řízených služeb, kteří požadují flexibilní správu všech svých síťových zařízení.