Your browser either does not support JavaScript or you have turned JavaScript off.
Nové zlepšenie

Náš nástroj pre blokovanie malwaru ešte nikdy nebol tak výkonný!
Zistite viac

ZyWALL ATP – firewall novej generácie


Včasná obrana
Pre maximálnu ochranu

Licencie

ATP800 is by default bundled with a non-transferable one-year Gold Security Pack license. When renewing for the second year with either one-year, two years, or four years of Gold Security Pack, the license will be transferable.
Licencie Funkcie Gold
Technológia Sandboxing Technológia Sandboxing
Nástroj Web Security Filter obsahu
Nástroj Application Security Kontrola aplikácií
Zabezpečenie emailov

Blokovanie malwaru Antimalware
Funkcia Cloud Query
Strojové učenie pre detekciu hrozieb


Prevencia prienikov IDP
Reputačný filter IP Reputation Filter
DNS Filter
URL Threat Filter


Funkcia Geo Enforcer GeoIP
Riadenie prístupových bodov Bezdrôtový kontrolér 520
Služba SecuReporter SecuReporter Premium

ATP800

  • 8,000Mbps

    Priepustnosť firewallu

  • 1,900Mbps

    Priepustnosť UTM (AV+IDP)

  • 2,000,000

    Max. počet súbežných relácií TCP

  • Ethernet / SFP

    Multi-WAN

 
ZyWALL
ATP100
ZyWALL
ATP100W
ZyWALL
ATP200
ZyWALL
ATP500
ZyWALL
ATP700
ZyWALL
ATP800
Špecifikácie hardvéru
Wireless standard - 802.11 a/b/g/n/ac - - - -
Interface 3 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP, 1x OPT 3 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP, 1x OPT 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP 7 (Configurable), 1 x SFP 12 (Configurable), 2x SFP (Configurable) 12 (Configurable), 2 x SFP (Configurable)
Porty USB 3.0 1 1 2 2 2 2
Konzolový port RJ45 RJ45 DB9 DB9 DB9 DB9
Montáž do racku - - Áno Áno Áno Áno
Bezventilátorové vyhotovenie Áno Áno Áno - - -
Kapacita a výkon systému*1
Priepustnosť SPI firewallu (Mbps)*2 1,000 1,000 2,000 2,600 6,000 8,000
Priepustnosť VPN (Mbps)*3 300 300 500 900 1,200 1,500
Priepustnosť IDP (Mbps)*4 600 600 1,200 1,700 2,200 2,700
Priepustnosť AV (Mbps)*4 380 380 630 900 1,600 2,000
Priepustnosť UTM (AV a IDP)*4 380 380 600 890 1,500 1,900
Max. počet súbežných TCP relácií*5 300,000 300,000 600,000 1,000,000 1,600,000 2,000,000
Max. počet súbežných IPsec VPN tunelov*6 40 40 100 300 1,000 1,000
Súbežný počet užívateľov SSL VPN 30 30 60 150 150 500
Rozhranie VLAN 8 8 16 64 128 128
Wireless Specifications
Standard compliance - 802.11 a/b/g/n/ac - - - -
Wireless frequency - 2.4 / 5 GHz - - - -
Radio - 2 - - - -
SSID number - 8 - - - -
No. of antenna - 3 detachable antennas - - - -
Antenna gain - 2 dBi @ 2.4 GHz
3 dBi @ 5 GHz
- - - -
Data rate - 802.11n: up to 450Mbps
802.11ac: up to 1300Mbps
- - - -
WLAN Management
Managed AP number (default/max.) (1 Year bundled)*7 8 / 24 8 / 24 8 / 40 8 / 72 8 / 264 8 / 520
Recommend max. AP in 1 AP Group 10 10 20 60 200 300
Bezpečnostné funkcie*7
Technológia Sandboxing Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Web Security Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Application Security Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Antimalware Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Detekcia a prevencia prienikov (IDP) Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Reputácia IP adries Áno Áno Áno Áno Áno Áno
GeoIP Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Služba SecuReporter Premium Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Hlavné prednosti
VPN IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec
Inšpekcia SSL (HTTPS) Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Dvojfaktorová autentizácia Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Microsoft Azure Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Amazon VPC Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Funkcia Device HA Pro - - - Áno Áno Áno
Požiadavky na napájanie
Príkon 12V DC, 2A max. 12V DC, 2A max. 12V DC, 2.5A max. 12V DC, 4.17A 100-240V AC, 50/60Hz, 2.5A max. 100-240V AC,50/60Hz, 2.5A max.
Maximálna spotreba (W) 12.5 12.5 13.3 24.1 46 46
Rozptyl tepla (BTU/hod.) 42.65 42.65 45.38 82.23 120.1 120.1
Rozmery a hmotnosť
Item
Rozmery (Š x H x V)(mm) 216 x 147.3 x 33 216 x 147.3 x 33 272 x 187 x 36 300 x 188 x 44 430 x 250 x 44 430 x 250 x 44
Hmotnosť(kg) 0.85 0.85 1.4 1.65 3.3 3.3
Obal
Rozmery (Š x H x V)(mm) 284 x 190 x 100 284 x 190 x 100 427 x 247 x 73 351 x 152 x 245 519 x 392 x 163 519 x 392 x 163
Hmotnosť(kg) 1.4 1.40 2.42 2.83 4.8 4.8
Príslušenstvo zahrnuté do dodávky Power adapter
RJ-45 cable
RS-232 cable
Power adapter
RJ-45 cable
RS-232 cable
Power adapter
Rack mounting kit
Power adapter
Power cord
Rack mounting kit
Power adapter
Rack mounting kit
Power cord
Rack mounting kit
Špecifikácie prostredia
Prevádzkové prostredie
Teplota 0°C to 40°C/32°F to 104°F 0°C to 40°C/32°F to 104°F 0°C to 40°C/32°F to 104°F 0°C to 40°C/32°F to 104°F 0°C to 40°C/32°F to 104°F 0°C to 40°C/32°F to 104°F
Vlhkosť 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie)
Storage environment
Teplota -30°C to 70°C/-22°F to 158°F -30°C to 70°C/-22°F to 158°F -30°C to 70°C/-22°F to 158°F -30°C to 70°C/-22°F to 158°F -30°C to 70°C/-22°F to 158°F -30°C to 70°C/-22°F to 158°F
Vlhkosť 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie) 10% to 90% (bez kondenzácie)
Stredná doba medzi poruchami (hod.) 989810.8 989810.8 529,688.2 529,688.2 947,736 947,736
Akustický hluk - - - 24,5 dBA pri prevádzkovej teplote nižšej než 25°C; 41,5 dBA pri plnej rýchlosti ventilátoru. 25,3 dBA pri prevádzkovej teplote nižšej než 25°C; 46,2 dBA pri plnej rýchlosti ventilátoru. 25,3 dBA pri prevádzkovej teplote nižšej než 25°C; 46,2 dBA pri plnej rýchlosti ventilátoru.
Certifikácie
Elektromagnetická kompatibilita FCC, Časť 15 (Trieda B)
CE (Trieda B)
BSMI
FCC, Časť 15 (Trieda B)
CE (Trieda B)
BSMI
FCC, Časť 15 (Trieda B)
CE (Trieda B)
C-Tick (Class B)
BSMI
FCC, Časť 15 (Trieda A)
CE EMC (Class A)
C-Tick (Class A)
BSMI
FCC Part 15 (Class A)
CE EMC (Class A)
C-Tick (Class A)
BSMI
FCC, Časť 15 (Trieda A)
CE EMC (Class A)
C-Tick (Class A)
BSMI
Bezpečnosť LVD
(EN60950-1)
BSMI
LVD
(EN60950-1)
BSMI
LVD
(EN60950-1)
BSMI
LVD
(EN60950-1)
BSMI
LVD
(EN60950-1)
BSMI
LVD
(EN60950-1)
BSMI
  Bližšie informácie Bližšie informácie Bližšie informácie Bližšie informácie Bližšie informácie Bližšie informácie
  • Note:
  • *: This matrix with firmware ZLD4.60 or later.
  • *1: Actual performance may vary depending on system configuration, network conditions, and activated applications.
  • *2: Maximum throughput based on RFC 2544 (1,518-byte UDP packets).
  • *3: VPN throughput measured based on RFC 2544 (1,424-byte UDP packets).
  • *4: AV (with Express mode) and IDP throughput measured using the industry standard HTTP performance test (1,460-byte HTTP packets). Testing done with multiple flows.
  • *5: Maximum sessions measured using the industry standard IXIA IxLoad testing tool.
  • *6: Including Gateway-to-Gateway and Client-to-Gateway.
  • *7: Enable or extend feature capacity with Zyxel service license.

* License subscription fee and permits may vary by country.
* All specifications are subject to change without notice.

Access Point Compatibility List

Product Unified AP Unified Pro AP
Models
  • NWA5301-NJ
  • NWA5121-NI
  • NWA5123-AC HD
  • NWA5123-AC
  • NWA5123-NI
  • WAC5302D-S
  • WAX510D
  • WAC5302D-Sv2*
  • WAC500*
  • WAC500H*
  • WAC6103D-I
  • WAC6503D-S
  • WAC6502D-S
  • WAC6303D-S
  • WAC6553D-E
  • WAC6552D-S
  • WAC6502D-E
  • WAX650S
  • WAX610D*
Functions Unified AP Unified Pro AP
Central management Áno Áno
Auto provisioning Áno Áno
Data forwarding Local bridge Local bridge/Data tunnel
ZyMesh Áno Áno
  • *: From APC3.0, commercial gateways supporting APC technology are able to recognize APs with FW release higher than APC3.0 as Forward Compatible APs. Resellers can introduce newly-available Zyxel APs with basic features supported without upgrading any new controller firmware.

SecuExtender Software

Item Description Supported OS
IPSec VPN Client* IPSec VPN client software for the ZyWALL and USG Series with Easy VPN for zero configuration remote access
  • Windows Server 2016
  • Windows Server 2019
  • Windows 7 (32/64-bit)
  • Windows 8 (32/64-bit)
  • Windows 10 (32/64-bit)
SSL VPN Client* Secured VPN connection between PC/MAC and ZyWALL Firewall
  • Windows 7 (32/64-bit)
  • Windows 8 (32/64-bit)
  • Windows 10 (32/64-bit)
  • MacOS 10.14
  • *: A 30-day trial version of IPSec VPN client and SSL VPN client for MAC OS can be downloaded from official Zyxel website. To continue using the application, please contact your regional sales representatives and purchase a commercial license for the application.

Transceivers (Optional)

Model Speed Connector Wavelength Max. Distance Optical Fiber Type DDMI
SFP10G-SR* 10-Gigabit SFP+ Duplex LC 850 nm 300 m/328 yd Multi Mode Áno
SFP10G-LR* 10-Gigabit SFP+ Duplex LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Áno
SFP-1000T Gigabit RJ-45 - 100 m/109 yd Multi Mode -
SFP-LX-10-D Gigabit LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Áno
SFP-SX-D Gigabit LC 850 nm 550 m/601 yd Multi Mode Áno
SFP-BX1310-10-D*1 Gigabit LC 1310 nm(TX)
1490 nm(RX)
10 km/10936 yd Single Mode Áno
SFP-BX1490-10-D*1 Gigabit LC 1490 nm(TX)
1310 nm(RX)
10 km/10936 yd Single Mode Áno
  • Only USG2200 Series supports 10-Gigabit SFP+
  • SFP-BX1310-10-D and SFP-BX1490-10-D are must used in pairs.

Zistite viac