Your browser either does not support JavaScript or you have turned JavaScript off.
Modeller VPN50 VPN100 VPN300 VPN1000
Modeller
VPN50
VPN50
VPN100
VPN100
VPN300
VPN300
VPN1000
VPN1000
Donanım Özellikleri
Arayüzler 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP 7 x GbE (Configurable)
1 x SFP
12 x GbE (Configurable)
2 x SFP
USB3.0 bağlantı noktaları 1 2 2 2
Konsol bağlantı noktası Evet (RJ-45) Evet (DB9) Evet (DB9) Evet (DB9)
Rafa monte edilebilir - Evet Evet Evet

Sistem Kapasitesi ve Performansı*1

SPI güvenlik duvarı verimi  (Mbps)*2 800 2,000 2,600 8,000
VPN verimi  (Mbps)*3 150 500 1,000 1,500
Maks. TCP eşzamanlı oturumları*4 400,000 800,000 2,000,000 3,000,000
Maks. eşzamanlı IPSec VPN tünelleri*5 50 100 300 1,000
Önerilen ağ geçidinden ağ geçidine IPSec VPN tünelleri 20 50 150 300
Eşzamanlı SSL VPN kullanıcıları (varsayılan/maks.)*6 10/50 30/200 50/300 250/500
VLAN arayüzü 8 16 64 128
Eşzamanlı cihaz oturumları (varsayılan/maks.)*6*7 64 200/300 500/800 800/4000
Ana Özellikler
Güvenlik özellikleri
İçerik filtreleme *6*8 Evet, (paket 1 yıllık Lisans) Evet, (paket 1 yıllık Lisans) Evet, (paket 1 yıllık Lisans) Evet, (paket 1 yıllık Lisans)
Coğrafi Uygulayıcı Evet Evet Evet Evet
SSL (HTTPS) denetimi
- Evet Evet Evet
2 Faktörlü Kimlik Doğrulama Evet Evet Evet Evet
Cihaz Analizi Evet Evet Evet Evet
VPN Özellikleri
DPI Firewall Evet Evet Evet Evet
VPN IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec
Microsoft Azure Evet Evet Evet Evet
Amazon VPC Evet Evet Evet Evet
WLAN Yönetimi
Güvenli WiFi Hizmeti*6 Evet Evet Evet Evet
Maksimum Tünel Modu AP Sayısı 10 18 130 258
Maksimum Yönetilen AP Sayısı 40 72 520 1032
Tavsiye maks. 1 AP Grubunda AP 20 60 200 300
Bağlantı Yönetimi
EZ Mode Evet - - -
Cihaz HA Pro*10 - Evet Evet Evet
Hotspot Yönetimi*6 Evet Evet Evet Evet
Bilet yazıcı desteği*9/ Destek Miktarı (maks.) Evet (SP350E) / 10 Evet (SP350E) / 10 Evet (SP350E) / 10 Evet (SP350E) / 10
Eşzamanlı cihaz oturumları (varsayılan/maks.)*6*7 64 200 / 300 500 / 800 800 / 4,000
Güç Gereksinimleri
Güç girişi 12V DC, 2.0 A max. 12V DC, 2.5A max. 12V DC, 4.17A max. 100-240 V AC, 50/60 Hz,2.5 A max.
Maks. güç tüketimi (watt) 12 13.3 24.1 46.0
Isı dağılımı (BTU/saat) 40.92 45.38 82.23 120.10
Fiziksel Özellikler
Cihaz Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
216 x 143 x 33/8.50 x 5.63 x 1.30
Weight (kg/lb.)
0.88/1.94
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
272 x 187 x 36/10.7 x 7.36 x 1.42
Weight (kg/lb.)
1.4/3.09
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
300 x188 x 44/16.93 x 7.4 x 1.73
Weight (kg/lb.)
1.65 / 3.64
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
400 x 250 x 44/16.93 x 9.84 x 1.73
Weight (kg/lb.)
3.3/7.28
Paketleme Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
276 x 185 x 98/10.87 x 7.28 x 3.86
Weight (kg/lb.)
1.41/3.11
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
427 x 247x 73/16.81 x9.72 x 2.87
Weight (kg/lb.)
2.23 (W/O bracket)
2.42 (W/ bracket)
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
351 x 152 x 245/13.82 x 5.98 x 9.65
Weight (kg/lb.)
2.83/6.24
Dimensions (WxDxH)(mm/in.)
519 x 392 x 163/20.43 x 15.43 x 6.42
Weight (kg/lb.)
4.8/10.58
Birlikte verilen aksesuarlar
  • Power adapter
  • RJ-45 - RS-232 cable for console connection
  • Power adapter
  • Rack mounting kit
  • Power adapter
  • Power cord
  • Rack mounting kit
  • Power cord
  • Rack mounting kit
Çevresel Özellikler
Çalışma Temperature
0°C to 40°C /32°F to 104°F
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
0°C to 40°C /32°F to 104°F
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
0°C to 40°C /32°F to 104°F
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
0°C to 40°C /32°F to 104°F
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Depolama Temperature
-30°C to 70°C (-22°F to 158°F)
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
-30°C to 70°C (-22°F to 158°F)
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
-30°C to 70°C (-22°F to 158°F)
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
Temperature
-30°C to 70°C (-22°F to 158°F)
Humidity
10% to 90%(non-condensing)
MTBF (hr) 655,130 529,688 529,688 444,930
Sertifikalar
EMC FCC Part 15 (Class B),IC, CE EMC (Class B),RCM,BSMI FCC Part 15 (Class B),CE EMC (Class B),C-Tick (Class B),BSMI FCC Part 15 (Class A),CE EMC (Class A),C-Tick (Class A),BSMI FCC Part 15 (Class A),CE EMC (Class A),C-Tick (Class A),BSMI
Güvenlik BSMI, UL LVD (EN60950-1), BSMI LVD (EN60950-1), BSMI LVD (EN60950-1), BSMI

Note:
*: Bu matris en son üretici yazılımı sürümüne sahiptir.

  1. Gerçek performans, ağ koşullarına ve etkinleştirilmiş uygulamalara bağlı olarak değişebilir.
  2. RFC 2544'e (1.518 bayt UDP paketleri) dayalı maksimum aktarım hızı.
  3. RFC 2544'e (1.424 bayt UDP paketleri) dayalı olarak ölçülen VPN verimi.
  4. Endüstri standardı IXIA IxLoad test aracı kullanılarak ölçülen maksimum oturum sayısı.
  5.  Ağ Geçidi'nden Ağ Geçidi'ne ve İstemciden Ağ Geçidi'ne dahil.
  6. Özellik kapasitesini etkinleştirmek veya genişletmek için Zyxel hizmet lisansı ile.
  7. Bu, önerilen maksimum eşzamanlı oturum açmış cihaz sayısıdır.
  8. İçerik Filtreleme'deki Güvenli Arama işlevi küçük işletme modelleri için değildir, öncelikle SSL denetimini etkinleştirmesi gerekir.
  9. Hotspot Management lisans desteği ile.
  10. ZyWALL VPN100 veya üzeri, kayıt olduktan sonra Device HA Pro'yu destekler.

Access Point Compatibility List

Product Unified AP Unified Pro AP
Models
  • NWA5301-NJ
  • NWA5121-NI
  • NWA5123-AC HD*1
  • NWA5123-AC
  • NWA5123-NI
  • WAC5302D-S
  • WAX510D*1
  • WAC5302D-Sv2
  • WAC500*1
  • WAC500H*1
  • WAC6103D-I
  • WAC6503D-S
  • WAC6502D-S
  • WAC6303D-S
  • WAC6553D-E
  • WAC6552D-S
  • WAC6502D-E
  • WAX650S
  • WAX630S*2
  • WAX610D
Functions Unified AP Unified Pro AP
Central management Yes Yes
Auto provisioning Yes Yes
Data forwarding Local bridge Local bridge/Data tunnel
ZyMesh Yes Yes
  • *1: Support both local bridge and data tunnel for data forwarding
  • *2: WAX630S will be available in January 2022

Service Gateway Printer

SP350E (Service Gateway Printer)

Feature
Buttons 3
Paper roll width 58 (+0/-1) mm
Interface 10/100 Mbps RJ-45 port
Power input 12 V DC, 5A max.
Item dimensions (WxDxH) 176 x 111 x 114 mm (6.93” x 4.37” x 4.49”)
Item weight 0.8 kg (1.76 lb.)
Supported Models
  • USG FLEX 200
  • USG FLEX 500
  • USG FLEX 700
  • VPN50
  • VPN100
  • VPN300
  • VPN1000
  • USG60(W)
  • USG110
  • USG210
  • USG310
  • USG1100
  • USG1900
  • ZyWALL 110
  • ZyWALL 310
  • ZyWALL 1100
Note: Hotspot management licenses required.

Transceivers (Optional)

Model Speed Connector Wavelength Max. Distance Optical Fiber Type DDMI
SFP10G-SR* 10-Gigabit SFP+ Duplex LC 850 nm 300 m/328 yd Multi Mode Yes
SFP10G-SR-E* 10-Gigabit SFP+ LC 850 nm 300 m/328 yd Multi Mode Yes
SFP10G-LR* 10-Gigabit SFP+ Duplex LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP10G-LR-E* 10-Gigabit SFP+ LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP-1000T Gigabit RJ-45 - 100 m/109 yd Multi Mode -
SFP-SX-D Gigabit LC 850 nm 550 m/601 yd Multi Mode Yes
SFP-SX-E Gigabit LC 850 nm 550 m/601 yd Multi Mode Yes
SFP-LX-10-D Gigabit LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP-LX-10-E Gigabit LC 1310 nm 10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP-LHX1310-40-D Gigabit LC 1310 nm 40 km/43744 yd Single Mode Yes
SFP-ZX-80-D Gigabit LC 1550 nm 80 km/87488 ydd Single Mode Yes
SFP-BX1310-10-D*1 Gigabit LC 1310 nm(TX)
1490 nm(RX)
10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP-BX1310-E*1 Gigabit LC 1310 nm (TX)
1550 nm (RX)
20 km/21872 yd Single Mode Yes
SFP-BX1490-10-D*1 Gigabit LC 1490 nm(TX)
1310 nm(RX)
10 km/10936 yd Single Mode Yes
SFP-BX1550-E*1 Gigabit LC/SC 1550 nm (TX)
1310 nm (RX)
20 km/21872 yd Single Mode Yes
  • Only USG2200 Series supports 10-Gigabit SFP+
  • SFP-BX1310-10-D & SFP-BX1490-10-D, SFP-BX1310-E & SFP-BX1550-E must be used in pairs.

* License subscription fee and permits may vary by country.
* All specifications are subject to change without notice.