Your browser either does not support JavaScript or you have turned JavaScript off.

Unmanaged Switch For Surveillance

Item Özellikler
Standart uyum
  • IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet
  • IEEE 802.3ab 1000Base-T Ethernet
  • IEEE 802.3z 1000Base-X
  • IEEE 802.3x akış kontrolü
  • IEEE 802.3af PoE
  • IEEE 802.3at PoE plus
  • IEEE 802.3az EEE
  • IEEE 802.1p Hizmet Sınıfı (CoS) önceliklendirmesi
Sertifikalar
  • EMC:
    • CE, FCC, C-Tick, Class A
    • BSMI CNS13438
  • Güvenlik:
    • LVD EN62368-1
    • BSMI CNS14336-1
  • RoHS uyumlu
Kurulum Özellikleri
  • Yıldırım dalgalanma koruması destekler: :
    • Ethernet port: 2 KV
    • Güç girişi: 4 KV
  • ESD korumasını destekler (Hava / Kontak): 8 KV / 4 KV>
  • 250 metreye kadar kapsama alanı *
    • 10 Mbps'de sabit bağlantı hızı
    • 802.3af PD'ler ve kameralarla sınırlıdır
* * Geniş kapsama alanı ,büyük alanlarda yapılan kurulumlarda üstünlük sağlar.Ancak gerçek performans ,kablo kalitesi veya IP kameranın elektriksel tasarımından etkilenebilir. Kullanıcıların fiziksel dağıtımdan önce yapay zeka testi yapması önerilir. IP kameranın birlikte çalışabilirlik raporu için Zyxel ile iletişime geçin.
Sınırlı ömürboyu garanti

Garanti koşulları, servis kullanılabilirliği ve servis yanıt süreleri ülkeden veya bölgeden ülkeye veya bölgeye değişebilir.

Aksesuarlar

Telsizler (İsteğe bağlı)

Model Hız Bağlayıcı Dalgaboyu Max. Uzaklık DDMI
SFP-1000T Gigabit RJ-45 - 0.1 km (109 yd) -
SFP-BX1310-10-D Gigabit LC 1310 nm (Tx); 1490 nm (Rx)e 10 km (10936 yd) Evet
SFP-BX1490-10-D Gigabit LC 1490 nm (Tx); 1310 nm (Rx) 10 km (10936 yd) Evet
SFP-LHX1310-40-D Gigabit LC 1310 nm 40 km (43744 yd) Evet
SFP-LX-10-D Gigabit LC 1310 nm 10 km (10936 yd) Evet
SFP-SX-D Gigabit LC 850 nm 0.55 m (601 yd) Evet
SFP-ZX-80-D Gigabit LC 1550 nm 80 km (87488 yd) Evet

*Bütün özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir.