Your browser either does not support JavaScript or you have turned JavaScript off.

VPN Güvenlik Duvarı

Modeller VPN50 VPN100 VPN300 VPN1000
Modeller
VPN50
VPN50
VPN100
VPN100
VPN300
VPN300
VPN1000
VPN1000
Donanım Özellik
Arayüzler 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP 7 x GbE (Configurable)
1 x SFP
12 x GbE (Configurable)
2 x SFP
USB3.0 portlar 1 2 2 2
Konsol portu Evet (RJ-45) Evet (DB9) Evet (DB9) Evet (DB9)
Rafa monte edilebilir - Evet  Evet  Evet 
Sistem Kapasitesi ve Performansı*1
SPI güvenlik duvarı çıktısı (Mbps)*2 800 2,000 2,600 8,000
VPN çıktısı (Mbps)*3 150 500 1,000 1,500
Maks. TCP eşzamanlı oturumlar*4*4 400,000 800,000 2,000,000 3,000,000
Maks. eşzamanlı IPSec VPN tünelleri*5 50 100 300 1,000
Tavsiye edilen ağ geçidinden ağ geçidine IPSec VPN tünelleri 20 50 150 300
Concurrent SSL VPN users (default/max.)*6 10/50 30/200 50/300 250/500
VLAN interface 8 16 64 128
Eşzamanlı SSL VPN kullanıcı (varsayılan/maks.)*6*7 64 200/300 500/800 800/4000
WLAN Yönetimi
Yönetilen AP'nin Varsayılan Sayısı 8 8 8 8
Güvenli WiFi Hizmeti*6 Evet  Evet  Evet  Evet 
Maksimum Tünel Modlu AP Sayısı 10 18 66 258
Maksimum Yönetilen AP Sayısı 40 72 264 1032
1 AP Grubundaki tavsiye edilen maks. AP 20 60 200 300
Güvenli Hizmeti 
İçerik filtreleme*6*8 Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi)
Geo Enforcer*6 Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi) Evet , (1 yıllık lisans paketi)
Temel Özellikler
DPI Güvenlik Duvarı Evet  Evet  Evet  Evet 
VPN IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec
SSL (HTTPS) denetimi - Evet  Evet  Evet 
EZ Modu Evet  - - -
Hotspot Yönetimi*6 Evet  Evet  Evet  Evet 
Bilet yazıcı desteği*7 / Destek Adedi (maks.) Evet (SP350E) / 10 Evet (SP350E) / 10 Evet (SP350E) / 10 Yes (SP350E) / 10
Microsoft Azure Evet  Evet  Evet  Evet 
Amazon VPC Evet  Evet  Evet  Evet 
Cihaz HA Pro*10 - Evet  Evet  Evet 
Güç Gereksini
Güç girişi 12V DC, 2.0 A max. 12V DC, 2.5A max. 12V DC, 4.17A max. 100-240 V AC, 50/60 Hz,2.5 A max.
Maks. güç tüketimi (watt) 12 13.3 24.1 46.0
Isı yayılımı (BTU/saat) 40.92 45.38 82.23 120.10
Fiziksel Özellikler 
Ürün Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
216 x 143 x 33/8.50 x 5.63 x 1.30
Ağırlık (kg/lb.)
0.88/1.94
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
272 x 187 x 36/10.7 x 7.36 x 1.42
Ağırlık (kg/lb.)
1.4/3.09
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
300 x188 x 44/16.93 x 7.4 x 1.73
Ağırlık (kg/lb.)
1.65 / 3.64
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
400 x 250 x 44/16.93 x 9.84 x 1.73
Ağırlık (kg/lb.)
3.3/7.28
Paketleme Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
276 x 185 x 98/10.87 x 7.28 x 3.86
Ağırlık (kg/lb.)
1.41/3.11
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
427 x 247x 73/16.81 x9.72 x 2.87
Ağırlık (kg/lb.)
2.23 (W/O bracket)
2.42 (W/ bracket)
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
351 x 152 x 245/13.82 x 5.98 x 9.65
Ağırlık (kg/lb.)
2.83/6.24
Boyutlar (WxDxH)(mm/in.)
519 x 392 x 163/20.43 x 15.43 x 6.42
Ağırlık (kg/lb.)
4.8/10.58
Birlikte verilen aksesuarlar
  • Güç adaptörü
  • Konsol bağlantısı için RJ-45 - RS-232 kablosu
  • Güç adaptörü
  • Rafa montaj takımı
  • Güç adaptörü
  • Güç kablosu
  • Rafa montaj takımı
  • Güç kablosu
  • Rafa montaj takımı
Çevresel Özellikler 
Çalışma Sıcaklık
0°C ila 40°C /32°F ila 104°F
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
0°C ila 40°C /32°F ila 104°F
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
0°C ila 40°C /32°F ila 104°F
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
0°C ila 40°C /32°F ila 104°F
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Saklama Sıcaklık
-30°C ila 70°C (-22°F ila 158°F)
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
-30°C ila 70°C (-22°F ila 158°F)
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
-30°C ila 70°C (-22°F ila 158°F)
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
Sıcaklık
-30°C ila 70°C (-22°F ila 158°F)
Nem
%10 ila %90 (yoğuşmasız)
MTBF (saat) 655,130 529,688 529,688 444,930
Sertifikalar
EMC FCC Bölüm 15 (Sınıf B),IC, CE EMC (Sınıf B),RCM,BSMI FCC Bölüm 15 (Sınıf B),CE EMC (Sınıf B),C-Tick (Sınıf B),BSMI FCC Bölüm 15 (Sınıf A),CE EMC (Sınıf A),C-Tick (Sınıf A),BSMI FCC Bölüm 15 (Sınıf A),CE EMC (Sınıf A),C-Tick (Sınıf A),BSMI
Emniyet BSMI, UL LVD (EN60950-1), BSMI LVD (EN60950-1), BSMI LVD (EN60950-1), BSMI

Not:
*: Bu matris en üst model aygıt yazılımı ile hazırlanmıştır.

  1. Gerçek performans ağ koşullarına ve aktif uygulamalara bağlı olarak değişebilir.
  2. RFC 2544'e (1,518 bayt UDP paketleri) dayanan maksimum çıktı.
  3. RFC 2544 (1,424 bayt UDP paketleri) temel alınarak ölçülen VPN verimi.
  4. Maksimum oturumlar endüstri standardı IxLoad test aracı kullanılarak ölçüldü. 
  5. Ağ Geçidinden Ağ Geçidine ve İstemciden Ağ Geçidine dahil.
  6. Zyxel hizmet lisansı ile özellik kapasitesini etkinleştirmek ya da genişletmek için.
  7. Bu tavsiye edilen maksimum eşzamanlı oturum açılmış cihaz sayısı.
  8. İçerik Filtreleme'deki SafeSearch işlevi öncelikle SSL denetimini etkinleştirmelidir ve küçük işletmeler için uygun değildir.
  9. Hotspot Yönetimi lisansı desteği ile.
  10. ZyWALL VPN100 veya daha yüksek modeller Cihaz Yüksek Kullanılabilirlik (HA) hizmetini bir kere kaydedildiğinde destekler.

Access Point Uyumluluk Listesi

Ürün Birleşik AP Birleşik Pro AP
Modeller
  • NWA5301-NJ
  • NWA5121-NI
  • NWA5123-AC HD
  • NWA5123-AC
  • NWA5123-NI
  • WAC5302D-S
  • WAX510D
  • WAC5302D-Sv2*
  • WAC500*
  • WAC500H*
  • WAC6103D-I
  • WAC6503D-S
  • WAC6502D-S
  • WAC6303D-S
  • WAC6553D-E
  • WAC6552D-S
  • WAC6502D-E
  • WAX650S
  • WAX610D*
İşlevler Birleşik AP Birleşik Pro AP
Merkezi yönetim Evet Evet
Otomatik hazırlık Evet Evet
Veri iletme Yerel köprü Yerel köprü/Veri tüneli
ZyMesh Evet Evet
  • *: APC3.0'dan APC teknolojisini destekleyen ticari ağ geçitleri, APC3.0'dan daha yüksek FW sürümüne sahip olan AP'leri Forward Uyumlu AP'ler olarak tanıyabilir. Bayiler, yeni mevcut bir Zyxel AP'yi herhangi bir yeni denetleyici yazılımı yükseltmeden desteklenen temel özelliklerle tanıtabilirler.

SecuExtender Software

Ürün Açıklama Desteklenen OS
IPSec VPN Kullanıcı* ZyWALL için IPSec VPN kullanıcı yazılımı ve sıfır yapılandırma uzaktan erişim için Kolay VPN ile USG Serisi
  • Windows Server 2016
  • Windows Server 2019
  • Windows 7 (32/64-bit)
  • Windows 8 (32/64-bit)
  • Windows 10 (32/64-bit)
SSL VPN Kullanıcı* PC/MAC ve ZyWALL Güvenlik Duvarı arasında güvenli VPN bağlantısı
  • Windows 7 (32/64-bit)
  • Windows 8 (32/64-bit)
  • Windows 10 (32/64-bit)
  • MacOS 10.14
  • *: MAC OS için IPSec VPN kullanıcı ve SSL VPN kullanıcı'nın 30 günlük deneme sürümü resmi Zyxel sitesinden indirilebilir. uygulamayı kullanmya devam etmek için lütfen bölgesel satış temsilcilerinizle iletişime geçin ve uygulama için ticari bir ruhsat satın alın.

Servis Ağ Geçidi Yazıcısı

SP350E (Servis Ağ Geçidi Yazıcısı)

Özellik
Düğmeler 3
Kağıt rulo genişliği 58 (+0/-1) mm
Arayüz 10/100 Mbps RJ-45 port
Güç girişi 12 V DC, 5A maks
Ürün boyutları (WxDxH) 176 x 111 x 114 mm (6.93” x 4.37” x 4.49”)
Ürün ağırlığı 0.8 kg (1.76 lb.)
Desteklenen Modeller
  • USG FLEX 200
  • USG FLEX 500
  • USG FLEX 700
  • VPN50
  • VPN100
  • VPN300
  • VPN1000
  • USG60(W)
  • USG110
  • USG210
  • USG310
  • USG1100
  • USG1900
  • ZyWALL 110
  • ZyWALL 310
  • ZyWALL 1100
Not: Hotspot yönetim lisansları gereklidir.

Alıcı-Vericiler (Tercihe bağlı)

Model Hız Bağlayıcı Dalga Boyu Maks. Uzaklık Fiber Optik Tür DDMI
SFP10G-SR* 10-Gigabit SFP+ Çift Yönlü LC 850 nm 300 m/328 yd Çoklu Mod Evet
SFP10G-SR-E* 10-Gigabit SFP+ LC 850 nm 300 m/328 yd Çoklu Mod Evet
SFP10G-LR* 10-Gigabit SFP+ Çift Yönlü LC 1310 nm 10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP10G-LR-E* 10-Gigabit SFP+ LC 1310 nm 10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP-1000T Gigabit RJ-45 - 100 m/109 yd Çoklu Mod -
SFP-SX-D Gigabit LC 850 nm 550 m/601 yd Çoklu Mod Evet
SFP-SX-E Gigabit LC 850 nm 550 m/601 yd Çoklu Mod Evet
SFP-LX-10-D Gigabit LC 1310 nm 10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP-LX-10-E Gigabit LC 1310 nm 10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP-LHX1310-40-D Gigabit LC 1310 nm 40 km/43744 yd Tek Mod Evet
SFP-ZX-80-D Gigabit LC 1550 nm 80 km/87488 ydd Tek Mod Evet
SFP-BX1310-10-D*1 Gigabit LC 1310 nm(TX)
1490 nm(RX)
10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP-BX1310-E*1 Gigabit LC 1310 nm (TX)
1550 nm (RX)
20 km/21872 yd Tek Mod Evet
SFP-BX1490-10-D*1 Gigabit LC 1490 nm(TX)
1310 nm(RX)
10 km/10936 yd Tek Mod Evet
SFP-BX1550-E*1 Gigabit LC/SC 1550 nm (TX)
1310 nm (RX)
20 km/21872 yd Tek Mod Evet
  • Sadece USG2200 Serisi 10-Gigabit SFP+'ı destekler.
  • SFP-BX1310-10-D ve SFP-BX1490-10-D, SFP-BX1310-E ve SFP-BX1550-E çiftler halinde kullanılmalıdır.

* Lisans abonelik ücretleri ve izinleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.
* Tüm özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir.

İlgili Bağlantılar